Szybki kontakt

Nasza oferta

Dowóz gratis

Województwo kujawsko-pomorskie

Odbiór palet

Prowadzimy skup palet Euro Epal oraz skupujemy także palety przemysłowe. Zapewniamy możliwość wymiany palet uszkodzonych.

Zapytaj o ceny skupu

Palety Wąbrzeźno

Zapraszamy do współpracy także firmy z Wąbrzeźna – również w tym mieście można zamówić nasze palety. Oferujemy sprzedaż, skup, wymianę oraz naprawę palet euro oraz przemysłowych.

Wiemy, jak ważne jest posiadanie odpowiedniej ilości sprawnych palet w zakładach przemysłowych czy magazynach. Dlatego, aby móc sprostać oczekiwaniom naszych klientów zawsze dbamy o to, by mieć na stanie dużą ilość palet w różnych rozmiarach. Oprócz tego wykonujemy na zamówienie palety przemysłowe, idealne do zastosowań w obrębie jednej firmy. Ich zaletą jest niższa cena w stosunku do oznaczonych cechem EPAL, natomiast warto pamiętać, że możemy mieć problem z wymianą podczas dostaw.

Palety euro Wąbrzeźno

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem, stosowanym na całym świecie są europalety o wymiarach 80x120 cm. Często można je spotkać z oznaczeniem „EPAL” (dawniej „EUR”), ale nie wszystkie mogą uzyskać ten certyfikat. EPAL to międzynarodowa organizacja przyznająca certyfikaty jakości producentom i firmom naprawiającym palety. Dzięki odpowiednim oznaczeniom klienci mogą mieć pewność, że kupują produkt dobrej jakości.

Europalety Wąbrzeźno

Jesteśmy certyfikowanym zakładem naprawiającym palety, dlatego każda wykonana przez nas naprawa jest potwierdzona gwoździem certyfikującym. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że palety zostaną zaakceptowane np. przy wymianie podczas dostaw. Oprócz tego zajmujemy się produkcją palet przemysłowych, czyli stosowanych w ramach jednego zakładu do transportowania części lub gotowych produktów. Takie palety są tańsze, ale nie posiadają certyfikatu EPAL – dlatego zazwyczaj nie opuszczają zakładu, w którym są używane. Możliwe jest za to wykonanie ich w dowolnym rozmiarze – zarówno standardowych, używanych przez EPAL, jak i dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Palety drewniane Wąbrzeźno

Palety z drewna są najczęściej używanym rodzajem palet, ponieważ zapewniają optymalną relację między ceną a jakością. Są łatwe w naprawie, wytrzymałe i – o ile posiadają odpowiednie oznaczenia – łatwo wymienić je na inne podczas dostaw, co oszczędza czas przy załadunku i rozładunku towarów.

kom. 698 760 155

piotr@e-palety.eu